Zvonek z Novohradských Hor - výsledky

29. května 2018
  • Stejně jako v loňském roce nás i letos žáci reprezentovali v jednotlivých kategorií Zvonku z Novohradských hor.

V únoru proběhlo oblastní kolo v recitaci v sále KD v Malontech, kde získala 3. místo – Kateřina Cirhanová (6. tř.)

V dubnu jsme byli na oblastním kole ve zpěvu v Horní Stropnici, odkud jsme přivezli:

1. místo – Natálie Jaklová (3.tř.)
    1. místo – Marie Škulavíková (5.tř.)
    2. místo duo – S. Žaludová a M.Škulavíková (5.tř.)
    1. místo duo – V.Ustohalová a M.Nejedlová (7.tř.)
    3. místa – M.Nejedlová, V.Ustohalová

Na začátku května proběhlo okresní kolo Jihočeského zvonku v Českém Krumlově, kde nás úspěšně reprezentovala čtyři děvčata:

1. místo – Natálie Jaklová (3.tř.),
    1.místo – Marie Škulavíková (5. tř.)
    2. místo – duo Ustohalová, Nejedlová (7.tř.)

V květnu proběhlo vyhodnocení výtvarné soutěže, kde naši žáci získali:

1. místo – T. Červená (5.tř.)
    3. místa – L.Krajňák (3.tř.), T.Macanovič (7.tř.)

V květnu vystoupili vítězové jednotlivých kategorií na finále v Nových Hradech a za odměnu navštívili wellnes v rezidenci v Nových Hradech.

Malontská míle 20181. školní den 2018/2019