Partyzánský samopal - branný závod (15.10.2019)

22. října 2019
  • 15. 10. 2019 se v odpoledních hodinách konal na naší škole branný závod – Partyzánský samopal. Zúčastnili se ho žáci 5. – 9 ročníků. Děti byly rozděleny do tříčlenných smíšených skupin. V určitém časovém intervalu byly skupiny pouštěny na trať a plnily úkoly na stanovištích. Stanoviště byla rozmístěna v okolí školy a vedla členitým terénem. Žáci si procvičili své znalosti ze zeměpisu při zodpovídání otázek týkajících se Novohradska a jižních Čech,  práci s mapou, vyzkoušeli si hod granátem, zopakovali si základy zdravovědy, zastříleli si vzduchovkou na terč, z praktického života si pak osvěžili znalost dopravních značek a také vyzkoušeli svoji sílu při přeručkování lana.

Podzim ve školce (Fotogalerie MŠ)

Chcete mít aktuální informace ohledně dění v ZŠ a MŠ Malonty přímo na facebooku? Dejte „To se mi líbí“ a budete hned v obraze :)